Integratorzy

Jeśli Twoja firma zajmuje się instalacją systemów bezpieczeństwa, a projekty, które realizujesz oparte są na systemach IP CCTV lub hybrydowych, zapraszamy do współpracy.

Oferujemy możliwość wspólnych realizacji systemów każdej skali z wykorzystaniem unikalnej, sprawdzonej na wielu obiektach w Polsce kanadyjskiej technologii AVIGILON oraz NEXUS.

Gwarantujemy indywidualne, elastyczne podejście budżetowe do potencjalnego projektu oraz pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie realizacji kontraktu, począwszy od fazy koncepcyjno-projektowej aż po uruchomienie i pełną konfigurację rozwiązania na miejscu instalacji.

Zapewniamy Twojej firmie kompleksowe wsparcie szkoleniowe, bezpłatne testy systemu u klienta oraz pomoc w konfiguracji i wycenie kompletnego rozwiązania.

Nasze atuty to rzetelność, terminowość, profesjonalizm oraz poszanowanie dla wspólnego biznesu – charakterystyka i unikalność naszych rozwiązań zapewni bezpieczeństwo Twojego biznesu, co oznacza, że do Twojego klienta sprzedasz Ty, a nie konkurencja.

Zachęcamy zatem do nawiązania współpracy partnerskiej, po rozpoczęciu której uzyskasz dostęp do najlepszej technologii pozwalającej zbudować Twojej firmie potężną przewagę konkurencyjną na trudnym rynku instalacji IP CCTV.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się